ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ОХОРОНИ ПРИРОДИ

Конкурс

Відбувся конкурс "ДОБРО В ТВОЄМУ СЕРЦІ" для груп учнів та класних колективів 7-9 класів.

Конкурс був спрямований на формування відповідального та гуманного ставлення до тварин. 

Дізнатися більше

Обговорення

На розгляд членів Товариства та усіх небайдужих винесено проект нової редакції Статуту

Дізнатися більше

Працюємо разом

Ми намагаємось відслідкувати усі негативні екологічні явища міста, але без активної позиції громадян не можна подолати безлад у сфері охорони довкілля. Наша природа вимагає дій від кожного...

Дізнатися більше

Увага! Консерванти

Величезна кількість товарів, які прикрашають полиці наших магазинів, містять різні емульгатори та консерванти. Дізнайтесь, які з них не є безпечними.

Дізнатися більше

Екологія міста

Дніпропетровськ займає площу 405,08 квадратних кілометрів і має населення 997,8 тис. осіб.

Дізнатися більше


Інформація про викиди

Дізнатися більше

Природно-заповідний фонд Дніпропетровська

Відомості про об'єкти природно-заповідного фонду міста

Дізнатися більше

Екологічні свята і пам'ятні дати

Найближче екологічне свято 19 квітня День довкілля (День навколишнього середовища України)

Дізнатися більше


Громадська екологічна експертиза

Міське товариство разом з Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства охорони природи проводить громадські екологічні експертизи проектів

Дізнатися більше

Статут Товариства


План робіт на 2015 рік

Дізнатися більше

Звіти за минулі роки

Дізнатися більше

Фінансова участь

Дізнатися більше

Завітай на сайт друзів

Асоціація міжнародно-правових досліджень


ООО Корс-Софт

Автоматизация торговли
Бесплатная программа для создания сайта -
Мини-Сайт UA

Основні напрямки діяльності Товариства

Товариство охорони природи спільно з правлінням Дніпропетровського об'єднанням садівників та городників працює над законопроектом "Про садівничі товариства"

Проблема правового забезпечення діяльності садівничих товариств змусила обидві громадські організації зайнятися законотворчою діяльністю. Адже питання є вкрай важливим і стосується мільйонів громадян України, які в різний час одержали дачні та садові ділянки, а сьогодні через відсутність спеціального закону, який би регулював діяльність дачних та садівничих товариств, можуть бути позбавлені свого майна.

Громадськими організаціями було підготовлено відповіний законопроект та передано його до профільного комітету Верховної Ради та Міністерства аграрної політики України

Дізнатися більше

Участь в ініціативній групі щодо створення Національного природного парку "Самарський бір"

Дніпропетровська міська організація Товариства охорони природи разом з іншими громадськими об'єднаннями області вкрай стурбовані затягуванням створення Національного природного парку „Самарський ліс” („Самарський бір”), який має знаходитись у Дніпропетровській області у Новомосковському та Павлоградському районах (між селами Новостепанівка, Попасне, В’язівок, Булахівка, Знаменівка, Хащове, Вільне та м. Новомосковськ).

Хоча за європейськими нормами площа природно-заповідного фонду має становити до 10 відсотків від загальної території, в середньому по Україні вона складає лише близько 5 відсотків, а на Дніпропетровщині менше 2 відсотків.

Посприяти поліпшенню цього становища мого б створення Національного природного парку “Самарський ліс”, тим більше, що вже закладена правова база для вирішення цього питання. Але хоча визначений законодавством строк для створення парку - 2009 рік - сплив, фактично цього не вібулось.

Тож громадські організації мають сприяти появі цього важливого об'єкту природно-заповідного фонду Дніпропетровщини.

Дізнатися більше

Участь у кампанії проти комерційного використання дельфінів          

2010 рік проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком біорізноманіття (резолюція № 61/203 від 20.12.2006 р.), тому заходи щодо збереження біологічних видів, які знаходяться на межі зникнення, є вкрай актуальними та важливими.

На даний час такі види дельфінів як білобочка (Delphinus delphis); афаліна (Tursiops truncatus); азовка (Phocoena phocoena) внесені до Червоної книги України. Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України заборонено строком на три роки спеціальне використання (вилучення з природного середовища) вказаних видів дельфінів.

Але у великих містах України одини за одним відкриваються дельфінарії.

Громадськість збентежена такими подіями і у відповідь розгорнула кампанію проти комерційного використання дельфінів. Свою частку до цієї кампанії вносить і Товариство охорони природи.

Дізнатися більше