ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ОХОРОНИ ПРИРОДИ

Конкурс

Відбувся конкурс "ДОБРО В ТВОЄМУ СЕРЦІ" для груп учнів та класних колективів 7-9 класів.

Конкурс був спрямований на формування відповідального та гуманного ставлення до тварин. 

Дізнатися більше

Обговорення

На розгляд членів Товариства та усіх небайдужих винесено проект нової редакції Статуту

Дізнатися більше

Працюємо разом

Ми намагаємось відслідкувати усі негативні екологічні явища міста, але без активної позиції громадян не можна подолати безлад у сфері охорони довкілля. Наша природа вимагає дій від кожного...

Дізнатися більше

Увага! Консерванти

Величезна кількість товарів, які прикрашають полиці наших магазинів, містять різні емульгатори та консерванти. Дізнайтесь, які з них не є безпечними.

Дізнатися більше

Екологія міста

Дніпропетровськ займає площу 405,08 квадратних кілометрів і має населення 997,8 тис. осіб.

Дізнатися більше


Інформація про викиди

Дізнатися більше

Природно-заповідний фонд Дніпропетровська

Відомості про об'єкти природно-заповідного фонду міста

Дізнатися більше

Екологічні свята і пам'ятні дати

Найближче екологічне свято 19 квітня День довкілля (День навколишнього середовища України)

Дізнатися більше


Громадська екологічна експертиза

Міське товариство разом з Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства охорони природи проводить громадські екологічні експертизи проектів

Дізнатися більше

Статут Товариства


План робіт на 2015 рік

Дізнатися більше

Звіти за минулі роки

Дізнатися більше

Фінансова участь

Дізнатися більше

Завітай на сайт друзів

Асоціація міжнародно-правових досліджень


ООО Корс-Софт

Автоматизация торговли
Бесплатная программа для создания сайта -
Мини-Сайт UA

Парк "Дружби народів"

На виїзді з Дніпропетровська в самому кінці проспекту ім. газети "Правда" знаходиться парк «Дружби народів», висаджений ко мсомольцями міста Дніпропетровська в 1957 році. Зараз він фактично перетворився на лісопаркову зону площею 96,28 га.

Головна проблема парку – це підтоплення в результаті того, що в ньому обривається зливний колектор, який йде від проспекту ім. газ. «Правда».

У 2007 році рішенням Дніпропетровської міської ради від 19.09.2007 р. № 182/19 парк «Дружби народів» було передано на баланс відділу комунального господарства Індустріальної районної ради.

З 2007 р. райкомунгоспу Індустріального району рішенням Дніпропетровської міської ради  дозволені реконструкція та благоустрій парку, – при цьому цільові гроші з бюджету міста не виділяються. У грудні 2009 р. рішенням міськради № 60/53 від 28.12.09р. знову відділу комунального господарства дозволяється реконструкція та благоустрій парку із залученням інвесторів, а також затверджується схема планувальної структури парку.

14.01.2010 р. газета «Зоря» від 14.01.2010 р.друкує оголошення, що в кабінеті № 15 райкомунгоспу Індустріального району 12 січня 2010 р. відбудеться інвестиційний конкурс щодо реконструкції та благоустрою парку «Дружби народів».

На 30 березня 2010 р. призначається повторний конкурс.

Що ж являє собою проект реконструкції парку? Це: аквапарк, автосалони, мережа кафе, готельний комплекс, боулінг тощо. З усього парку залишається зелених насаджень близько 4,0 га. Фактично парк «Дружби народів» повністю знищується.

Товариство охорони природи бере під свій контроль питання благоустрою цього парку абе не допустити його "прихватизації" та перетворення на місцевий "Лас-Вегас".