ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ОХОРОНИ ПРИРОДИ

Конкурс

Відбувся конкурс "ДОБРО В ТВОЄМУ СЕРЦІ" для груп учнів та класних колективів 7-9 класів.

Конкурс був спрямований на формування відповідального та гуманного ставлення до тварин. 

Дізнатися більше

Обговорення

На розгляд членів Товариства та усіх небайдужих винесено проект нової редакції Статуту

Дізнатися більше

Працюємо разом

Ми намагаємось відслідкувати усі негативні екологічні явища міста, але без активної позиції громадян не можна подолати безлад у сфері охорони довкілля. Наша природа вимагає дій від кожного...

Дізнатися більше

Увага! Консерванти

Величезна кількість товарів, які прикрашають полиці наших магазинів, містять різні емульгатори та консерванти. Дізнайтесь, які з них не є безпечними.

Дізнатися більше

Екологія міста

Дніпропетровськ займає площу 405,08 квадратних кілометрів і має населення 997,8 тис. осіб.

Дізнатися більше


Інформація про викиди

Дізнатися більше

Природно-заповідний фонд Дніпропетровська

Відомості про об'єкти природно-заповідного фонду міста

Дізнатися більше

Екологічні свята і пам'ятні дати

Найближче екологічне свято 19 квітня День довкілля (День навколишнього середовища України)

Дізнатися більше


Громадська екологічна експертиза

Міське товариство разом з Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства охорони природи проводить громадські екологічні експертизи проектів

Дізнатися більше

Статут Товариства


План робіт на 2015 рік

Дізнатися більше

Звіти за минулі роки

Дізнатися більше

Фінансова участь

Дізнатися більше

Завітай на сайт друзів

Асоціація міжнародно-правових досліджень


ООО Корс-Софт

Автоматизация торговли
Бесплатная программа для создания сайта -
Мини-Сайт UA

Участь у ІІ Школі європейської інтергації для лідерів громадянського суспільства 

В  2010 році Інститут Політичної Освіти за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" організував та провів першу (пілотну) Школу європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України.

Учасниками першої Школи (яка тривала протягом 5-ти днів) стали 30 представників  неурядових організацій України, відібраних Інститутом Політичної Освіти на конкурсній основі.

Варто відзначити великий інтерес громадського сектора України до євроінтеграційної тематики. Інститутом Політичної Освіти було отримано понад 130 заявок на участь у Школі.

30 учасників першої Школи протягом п’яти днів мали можливість завдяки насиченій програмі, фаховим українським та закордонним експертам, зустрічам в представництвах європейських інституцій в Україні отримати знання, які сприятимуть їм у використанні можливостей європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик у своїх регіонах.

Українські та закордонні експерти високо оцінили рівень та тематику заходів в рамках Школи, про що свідчать їх коментарі та подяки по завершенню власних презентацій.

Виходячи з вищенаведеного, "Інститут Політичної Освіти" за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду "Відродження" у 2011 році  вирішили організувати  ІІ Школу європейської інтеграції, а в майбутньому шукати можливості проводити її на постійній основі, враховуючи пропозиції та побажання учасників та експертів попередніх Шкіл, застосовуючи до її формату дещо нові підходи, щоразу удосконалюючи її.

Цього року кількість бажаючих стати учасниками ІІ Школи європейської інтеграції сягнула понад 170 чоловік з всіх, без виключення регіонів України.

Організаторам, насправді, було важко окреслити коло тих 30 чол., які отримали можливість  бути учасниками проекту.

Учасником ІІ Школи став голова Дніпропетровського міського товариства охорони природи Єдаменко С.В.

На відміну від минулого року, ІІ Школа європейської інтеграції складатиметься з двох сесій тривалістю по 2,5 дні. Власне такий підхід до проведення Школи дозволить її учасникам в період між сесіями втілити набуті знання на практиці в своїх громадах.

В період з 30 червня по 2 липня 2011 року в м. Буча відбулася І-а сесія ІІ Школи. Її учасники, які представляли 20 регіонів України, мали можливість ознайомитися з важливими темами  для громадських організацій, які працюють в сфері європейської інтеграції – ЄС і Рада Європи, УПС Україна – ЄС, Угода про асоціацію, ПДА Україна – ЄС, Європейська політика сусідства, Східне партнерство, Моніторинг євроінтеграційних реформ, “Схід-Схід: партнерство без кордонів”  тощо.

Останній день Школи був присвячений роботі з тематичними Інтернет-ресурсами. Учасники мали можливість отримати та систематизувати електронну базу корисних посилань на Інтернет-сторінки європейських інституцій та організацій.

Підводячи підсумки І-сесії Школи, її учасники наголошували на доцільності якомога частіше проводити схожі заходи та залучати до них ширше коло експертів, оскільки важливість та актуальність тем, підібраних Інститутом Політичної Освіти та Європейською програмою МФВ , сьогодні є дуже запитуваною. Практично кожен учасник підкреслював той факт, що завдяки даному навчання значно підвищив свій рівень знань щодо євроінтеграційних питань, здобув необхідні навики, що знадобляться йому у повсякденній роботі.